JEUGDFILMFESTIVAL: het overzicht

Van zaterdag 6 tem zaterdag 13 februari vindt het Jeugdfilmfestival plaats in het Zuiderpershuis.
U vindt hier het volledige overzicht terug:


Zaterdag 6 februari

Films
10.30     Spartacus & Cassandra (11+) PREMIERE     
10.30     Het Serpent (8+) TE GAST, PREMIERE
14.00     Casper & Emma - Beste Vriendjes (3+)     
16.00     Dummie de Mummie en de Sfinx van Shakaba (6+)     
16.00     Raaf, de kleine rover (4+)     

doorlopend: RoboJEFF

Workshops, Medialabs & Specials
10.00 - 18.00     LaboJEFF Alle leeftijden     
14.00 - 14.30     Jommeke en de 6 wensen (Alle leeftijden)     


Zondag 7 februari

Films
10.30     Onder de sterren was ik thuis (9+)
10.30     Schaapjes tellen (3+)     
14.00     Gus (5+)     
16.00     Phantom Boy (8+)
19.30     Social Suicide (16+)
    
doorlopend: RoboJEFF
    
Workshops, Medialabs & Specials
10.00 - 18.00     LaboJEFF (Alle leeftijden)    
10.00 - 13.00     MakingMovies Close-up: Beeld (8-12j)
14.00 - 17.00     MakingMovies Filmfeest (6-12j)
16.00 - 16.30     2016 Studio Kidscam (Alle leeftijden)     


Maandag 8 februari

Films
10.30     De onzichtbare jongen (9+)     
14.00     De zoon van Winnetou (8+) GAST
16.00     Mini en de muggen (4+) PREMIERE
16.00     Bouwdorp (9+)     
19.30     You're Ugly Too (12+)
    
doorlopend: RoboJEFF

Workshops, Medialabs & Specials
10.00 - 18.00     LaboJEFF (Alle leeftijden)     
10.00 - 13.00     Space place (6-9j)    
10.00 - 17.30     Bouw je eigen cinema (9-12j)


Dinsdag 9 februari

Films
10.30     Hostage (10+)
14.00     Stormwind II (9+)     
16.00     Dummie de Mummie en de Sfinx van Shakaba (6+)     
16.00     Bouwdorp (9+)
19.30     About a girl (13+ )    

doorlopend: RoboJEFF
    
Workshops, Medialabs & Specials
10.00 - 18.00     LaboJEFF (Alle leeftijden)     
10.00 - 17.30     Bouw je eigen cinema (9-12j)     
10.00 - 17.00     Filmparodie (6-9j)    


Woensdag 10 februari

Films
10.30     Raaf, de kleine rover (4+)     
10.30     Mune: de beschermer van de maan (8+)     
14.00     My Skinny Sister (10+) GAST     
16.00     Code M (8+)     
16.00     Gus (5+)     
19.30     Brothers (12+)
    
doorlopend: RoboJEFF

Workshops, Medialabs & Specials
10.00 - 18.00    LaboJEFF (Alle leeftijden)     
10.00 - 17.00     Masterclass Wolhollo (8-12j)    
13.00 - 17.00     Masterclass Monstercreaturen (9-12j)    


Donderdag 11 februari

Films
10.30     Gus (5+) GAST     
10.30     No.7 (9+)     
14.00     Schatteneiland (9+)     
14.00     Onder de sterren was ik thuis (9+) GAST     
16.00     Phantom Boy (8+)     
16.00     Casper & Emma - Beste Vriendjes (3+)     
19.30     Nena (15+)
    
doorlopend: RoboJEFF

Workshops, Medialabs & Specials
10.00 - 18.00     LaboJEFF (Alle leeftijden)     
10.00 - 12.00     Met handen en voeten (4-6j)    
10.00 - 16.00     Animatie (Kidscam) (9-12j)    


Vrijdag 12 februari

Films
10.30     Onder de sterren was ik thuis (9+) GAST
10.30     De Boskampi's (7+) GAST     
14.00     T.I.M. - The Incredible Machine (8+) GAST     
14.00     Woedende Gehaktballen (3+) GAST
16.00     Code M (8+) GAST     
19.30     Prins (14+) GAST
    
doorlopend: RoboJEFF
    
Workshops, Medialabs & Specials
10.00 - 18.00    LaboJEFF (Alle leeftijden)
10.00 - 16.00     Animatie (Kidscam) (9-12j)    
10.00 - 13.00     Robbox (9-12j)
12.30 - 14.00     Boskampi fuif
16.00 - 01.00     2016 Studio Creatie (Alle leeftijden)


Zaterdag 13 februari

Films
10.30     T.I.M. - The Incredible Machine (8+) GAST     
10.30     Casper & Emma - Beste Vriendjes (3+)     
14.00     Raaf, de kleine rover (4+)     
14.00     Mini en de muggen (4+) PREMIERE     
16.00     The Iron Giant (8+ )    
16.00     Spartacus & Cassandra (11+) PREMIERE     

doorlopend: RoboJEFF

Workshops, Medialabs & Specials
10.00 - 18.00     LaboJEFF (Alle leeftijden)     


Meer informatie over het Jeugdfilmfestival en de andere locaties vind je op hun website.

Data

  • za 06 februari | 09.30

Tickets

Tickets via deze link.

¡opgelet! 
geen ticketverkoop via Zuiderpershuis

Organisatie

www.jeugdfilmfestival.be